Rastal 20 ml likőrös pohár 'Juniorstamper'
Tételszám : 100003620
20 ml likőrös pohár 'Juniorstamper'
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 257 Ft
12
1 214 Ft
3%
20
1 186 Ft
5%
60
1 157 Ft
7%
120
943 Ft
24%
200
911 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
A hatalmas üvegpadló stabil állványt is ad a 30 ml -es junior stampernek. Modern formában ez szintén alkalmas professzionális használatra. Mosogatógép -biztonság. Töltési vonal nélkül.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 70 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 100 g |
| Térfogat | 20 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 35 ml |
| Átmérő - Külső | 45 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A hatalmas üvegpadló stabil állványt is ad a 30 ml -es junior stampernek. Modern formában ez szintén alkalmas professzionális használatra. Mosogatógép -biztonság. Töltési vonal nélkül.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 70 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 100 g |
| Térfogat | 20 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 35 ml |
| Átmérő - Külső | 45 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.








