Üvegek es palackok 200 ml üvegpalack 'Hóember', nyílás: PP 28
Tételszám : 100039600
200 ml üvegpalack 'Hóember', nyílás: PP 28
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 132 Ft
20
1 095 Ft
3%
50
1 066 Ft
5%
100
1 041 Ft
8%
250
844 Ft
25%
460
819 Ft
27%
920
790 Ft
30%
1.840
677 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
A 200 ml-es 'Hóember' üvegpalack csavaros kupakkal ideális likőrök és szeszes italok számára. Egyedi mintázata ünnepi hangulatot teremt, és tökéletes ajándékká teszi.
| Alak - Alap | Hóember |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 135 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 75,5 mm |
| Súly | 250 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 214 ml |
| Szín | Átlátszó |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 200 ml-es 'Hóember' üvegpalack csavaros kupakkal ideális likőrök és szeszes italok számára. Egyedi mintázata ünnepi hangulatot teremt, és tökéletes ajándékká teszi.
| Alak - Alap | Hóember |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 135 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 75,5 mm |
| Súly | 250 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 214 ml |
| Szín | Átlátszó |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: A kupakokat külön kell megrendelni. Kérjük, ellenőrizze, hogy hozzáadta-e őket a kosarához.





