Pasabahce 200 ml whiskys pohár 'Amsterdam', üveg
Tételszám : 100003810
200 ml whiskys pohár 'Amsterdam', üveg
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
751 Ft
15
726 Ft
3%
30
705 Ft
6%
60
691 Ft
7%
105
563 Ft
25%
200
545 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 751 Ft 751 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Élvezze kedvenc whiskyjét stílusosan a 200 ml-es 'Amsterdam' whiskyüvegből. A tiszta üvegből készült kerek forma minden kortyot különleges pillanattá varázsol. Tökéletes szeszes italokhoz és pálinkához – egy elegáns pohár igényes ínyenceknek.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Törökország |
| Magasság | 88 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 250 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 240 ml |
| Átmérő - Külső | 74 mm |
| Szín | Átlátszó |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Élvezze kedvenc whiskyjét stílusosan a 200 ml-es 'Amsterdam' whiskyüvegből. A tiszta üvegből készült kerek forma minden kortyot különleges pillanattá varázsol. Tökéletes szeszes italokhoz és pálinkához – egy elegáns pohár igényes ínyenceknek.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Törökország |
| Magasság | 88 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 250 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 240 ml |
| Átmérő - Külső | 74 mm |
| Szín | Átlátszó |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.



