Rastal 40 ml likőrös pohár 'Seniorstamper'
Tételszám : 100003630
40 ml likőrös pohár 'Seniorstamper'
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
976 Ft
12
951 Ft
2%
88
915 Ft
6%
132
897 Ft
8%
264
730 Ft
25%
528
708 Ft
27%
1.012
684 Ft
29%
5.586
584 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
A „dupla” mennyiségével a modern 40 ml -es senior Stammer alkalmas magán- és kereskedelmi felhasználásra. Mosogatógép -biztonság (a gyártó paraméterei alatt). Töltési vonal nélkül.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 88 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 160 g |
| Térfogat | 40 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 59 ml |
| Átmérő - Külső | 50 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A „dupla” mennyiségével a modern 40 ml -es senior Stammer alkalmas magán- és kereskedelmi felhasználásra. Mosogatógép -biztonság (a gyártó paraméterei alatt). Töltési vonal nélkül.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 88 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 160 g |
| Térfogat | 40 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 59 ml |
| Átmérő - Külső | 50 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.








