Üvegek es palackok 500 ml üvegpalack 'Passion', nyílás: parafa

Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Elegáns üveg modern dizájnnal: 500 ml-es, átlátszó 'Passion' üvegünk szép ajándék Valentin-napra vagy anyák napjára – egy különleges embernek.
Kérjük, vegye figyelembe: jogi okokból nem használható szeszesitalok értékesítésére.
| Alak - Alap | Szív |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 175 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 47 mm |
| Súly | 600 , 617 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 518 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
Bejelentkezés
Elegáns üveg modern dizájnnal: 500 ml-es, átlátszó 'Passion' üvegünk szép ajándék Valentin-napra vagy anyák napjára – egy különleges embernek.
Kérjük, vegye figyelembe: jogi okokból nem használható szeszesitalok értékesítésére.
| Alak - Alap | Szív |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 175 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 47 mm |
| Súly | 600 , 617 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 518 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
Bejelentkezés
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.





