Estal 500 ml vadonatúj üvegpalack 'Bobber Jr', barna, nyílás: parafa
Tételszám : 100039620
500 ml vadonatúj üvegpalack 'Bobber Jr', barna, nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
675 Ft
21
649 Ft
3%
63
635 Ft
5%
105
620 Ft
8%
252
507 Ft
24%
609
489 Ft
27%
1.197
471 Ft
30%
2.376
405 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 675 Ft 675 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 500 ml-es 'Bobber Jr' üvegpalack vad, kézműves megjelenésével és természetes parafa zárjával tűnik ki. Meleg barna színe tökéletes választás pálinkákhoz, likőrökhöz és más nemes italokhoz. 100%-ban újrahasznosított üvegből készült, így nemcsak stílusos, hanem fenntartható is.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Dark Wild Glass |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 215 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 340 , 360 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 525 ml |
| Átmérő - Külső | 68 mm |
| Szín | Barna |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 500 ml-es 'Bobber Jr' üvegpalack vad, kézműves megjelenésével és természetes parafa zárjával tűnik ki. Meleg barna színe tökéletes választás pálinkákhoz, likőrökhöz és más nemes italokhoz. 100%-ban újrahasznosított üvegből készült, így nemcsak stílusos, hanem fenntartható is.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Dark Wild Glass |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 215 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 340 , 360 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 525 ml |
| Átmérő - Külső | 68 mm |
| Szín | Barna |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: A kupakokat külön kell megrendelni. Kérjük, ellenőrizze, hogy hozzáadta-e őket a kosarához.






