Estal 700 ml üvegpalack 'Silo', nyílás: parafa
Tételszám : 100039790
700 ml üvegpalack 'Silo', nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 589 Ft
30
1 538 Ft
3%
60
1 490 Ft
6%
105
1 454 Ft
8%
255
1 191 Ft
25%
360
1 151 Ft
27%
540
1 107 Ft
30%
720
950 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 589 Ft 1 589 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Sleek dizájnjával és fenntartható üvegével a 700 ml-es 'Silo' üveg tökéletes a prémium szeszes italokhoz. A parafadugó természetes és biztonságos zárást biztosít.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Flint Wild Glass |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 243,5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 73,3 mm |
| Súly | 750 , 755 g |
| Térfogat | 700 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 725 ml |
| Szín | Zöld |
| Száj mérete | ⌀ 21,5 mm |
| Gyártó | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Sleek dizájnjával és fenntartható üvegével a 700 ml-es 'Silo' üveg tökéletes a prémium szeszes italokhoz. A parafadugó természetes és biztonságos zárást biztosít.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Flint Wild Glass |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 243,5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 73,3 mm |
| Súly | 750 , 755 g |
| Térfogat | 700 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 725 ml |
| Szín | Zöld |
| Száj mérete | ⌀ 21,5 mm |
| Gyártó | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: A kupakokat külön kell megrendelni. Kérjük, ellenőrizze, hogy hozzáadta-e őket a kosarához.






















