Estal 700 ml üvegpalack 'Teo Light', nyílás: parafa
Tételszám : 100039750
700 ml üvegpalack 'Teo Light', nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 140 Ft
20
1 103 Ft
3%
50
1 078 Ft
5%
100
1 048 Ft
8%
250
851 Ft
25%
300
829 Ft
27%
450
800 Ft
29%
600
683 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 140 Ft 1 140 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 700 ml-es 'Teo Light' üvegpalack karcsú és elegáns. A dugó és a fenntartható üvegmateriaal ideális választássá teszi a stílusos és környezetbarát italok bemutatásához.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Flint Wild Glass |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 221 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 528 , 845 g |
| Térfogat | 700 ml |
| Szín | Zöld |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 700 ml-es 'Teo Light' üvegpalack karcsú és elegáns. A dugó és a fenntartható üvegmateriaal ideális választássá teszi a stílusos és környezetbarát italok bemutatásához.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Flint Wild Glass |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 221 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 528 , 845 g |
| Térfogat | 700 ml |
| Szín | Zöld |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: A kupakokat külön kell megrendelni. Kérjük, ellenőrizze, hogy hozzáadta-e őket a kosarához.






