Üvegek es palackok Fedőlap 500 ml-es 'Magic'-hez, PP műanyag, fehér
Tételszám : 100000130
Fedőlap 500 ml-es 'Magic'-hez, PP műanyag, fehér
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
153 Ft
20
142 Ft
7%
50
135 Ft
11%
100
132 Ft
13%
250
114 Ft
25%
500
110 Ft
28%
1.000
107 Ft
30%
2.500
89 Ft
41%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 153 Ft 153 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Fehér burkolatkorong a kozmetikumok tisztításához az 500 ml -es „varázslatos” nyakkendőhez, amelyet PP műanyagból készítenek.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 6 g |
| Átmérő - Külső | 100,7 mm |
| Szín | Fehér |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Fehér burkolatkorong a kozmetikumok tisztításához az 500 ml -es „varázslatos” nyakkendőhez, amelyet PP műanyagból készítenek.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PP |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 6 g |
| Átmérő - Külső | 100,7 mm |
| Szín | Fehér |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.

