Bormioli Rocco 1.000 ml üvegpalack 'Giara', kék, nyílás: patentzár

| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 310 , 323 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 603 , 620 g |
| Térfogat | 1000 ml |
| Szín | Kék |
| Gyártó | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Bejelentkezés
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 310 , 323 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 603 , 620 g |
| Térfogat | 1000 ml |
| Szín | Kék |
| Gyártó | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Bejelentkezés

Giara
A „Giara“ sorozat letisztult, kerek formatervezésével hódít, amely a klasszikus esztétikát ötvözi a praktikus funkcionalitással. A neves olasz üveggyártó, a Bormioli Rocco készítette, így a legmagasabb minőséget és gondos kidolgozást képviseli. Átlátszó és kék színben, valamint 500-tól 1000 ml-ig terjedő méretekben elérhető, a „Giara” stílusos és sokoldalú csomagolási megoldást kínál.
Kiváló minőségű kidolgozásának köszönhetően a „Giara” sorozat tökéletesen alkalmas gyümölcslé, bor és más nemes töltőanyagok palackozására. Megbízhatóan megőrzi az aromákat, és a patentzárnak köszönhetően egyszerű használatot tesz lehetővé. Legyen szó mindennapi használatról, prémium vendéglátásról vagy házi készítésű különlegességek dekoratív palackozásáról – a „Giara” a funkcionalitást időtlen eleganciával ötvözi, és tökéletes választás az igényes ínyencek számára.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























