Bormioli Rocco 365 ml-es 'Kaleido' ivóüveg, üveg
Tételszám : 100027530
365 ml-es 'Kaleido' ivóüveg, üveg
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
381 Ft
6
373 Ft
2%
12
366 Ft
3%
48
352 Ft
7%
96
283 Ft
25%
576
272 Ft
28%
1.092
265 Ft
30%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 381 Ft 381 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 365 ml -es hosszú itallal, a „Diamant” -val koktélokat és hosszú italokat szolgál fel, különösen elegáns! Egy gyönyörű üveg, amelyet Olaszországban készítettek, kalibrálás nélkül. Mosogatógép -biztonság.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 142 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 309 g |
| Térfogat | 365 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 365 ml -es hosszú itallal, a „Diamant” -val koktélokat és hosszú italokat szolgál fel, különösen elegáns! Egy gyönyörű üveg, amelyet Olaszországban készítettek, kalibrálás nélkül. Mosogatógép -biztonság.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 142 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 309 g |
| Térfogat | 365 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.




















