Westmark Jet öntőcsőr, PE műanyag, átlátszó
Tételszám : 100018500
Jet öntőcsőr, PE műanyag, átlátszó
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
470 Ft
10
456 Ft
2%
20
434 Ft
7%
50
427 Ft
9%
100
417 Ft
11%
200
409 Ft
12%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 470 Ft 470 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Átlátszó üvegkiöntő 'Pour' puha műanyagból, likőrök és szeszes italok adagolásához.
17,5 mm-től 21,5 mm-ig terjedő palacknyakokhoz alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PE |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 65 mm |
| Súly | 9 g |
| Átmérő - Külső | 31 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Átlátszó üvegkiöntő 'Pour' puha műanyagból, likőrök és szeszes italok adagolásához.
17,5 mm-től 21,5 mm-ig terjedő palacknyakokhoz alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PE |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 65 mm |
| Súly | 9 g |
| Átmérő - Külső | 31 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.










