Westmark Öntő Inox levegőcsővel, rozsdamentes acél, ezüst-fekete

Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Rozsdamentes acélból és fekete polikorból készült gastrokiöntő, valamint fém légcső. Kiválóan alkalmas olyan italokhoz, amelyeknek 'lélegezni' kell!
18,5 mm-től 21,5 mm-ig terjedő palacknyakokhoz alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Nemesacél |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 93 mm |
| Súly | 10 g |
| Átmérő - Külső | 25 mm |
| Szín | Ezüst |
| Száj mérete | PP 31,5 |
| Gyártó | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Bejelentkezés
Rozsdamentes acélból és fekete polikorból készült gastrokiöntő, valamint fém légcső. Kiválóan alkalmas olyan italokhoz, amelyeknek 'lélegezni' kell!
18,5 mm-től 21,5 mm-ig terjedő palacknyakokhoz alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Nemesacél |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 93 mm |
| Súly | 10 g |
| Átmérő - Külső | 25 mm |
| Szín | Ezüst |
| Száj mérete | PP 31,5 |
| Gyártó | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Bejelentkezés
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.










