Westmark Jet Pour kiöntő, PE-műanyag, kék
Tételszám : 100018480
Jet Pour kiöntő, PE-műanyag, kék
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
475 Ft
10
460 Ft
3%
20
442 Ft
6%
50
435 Ft
8%
100
359 Ft
24%
200
337 Ft
29%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 475 Ft 475 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Kék palackkiöntő 'Pour' puha műanyagból, a likőrök és szeszes italok adagolásához.
17,5 és 20,5 mm közötti palacknyakokhoz alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PE |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 65 mm |
| Súly | 9 g |
| Átmérő - Külső | 31 mm |
| Szín | Kék |
| Gyártó | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Kék palackkiöntő 'Pour' puha műanyagból, a likőrök és szeszes italok adagolásához.
17,5 és 20,5 mm közötti palacknyakokhoz alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PE |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 65 mm |
| Súly | 9 g |
| Átmérő - Külső | 31 mm |
| Szín | Kék |
| Gyártó | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.












