Avery Zweckform Zweckform címkék 'Erdbeeren', ovális, papír, több színű
Tételszám : 100023420
Zweckform címkék 'Erdbeeren', ovális, papír, több színű
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
908 Ft
10
883 Ft
2%
20
854 Ft
5%
50
830 Ft
8%
100
684 Ft
24%
200
659 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 908 Ft 908 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Leírható háztartási címkék „szamóca” A cél formatervezési sorozatának „Home” sorozatból. Az ovális szövegmezővel ellátott önfagási címkék alkalmasak a lekvárpoharak és a likőr palackok különösen dekorációs címkézésére.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 1,5 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Súly | 8 g |
| Szín | Többszínű |
| Gyártó | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Leírható háztartási címkék „szamóca” A cél formatervezési sorozatának „Home” sorozatból. Az ovális szövegmezővel ellátott önfagási címkék alkalmasak a lekvárpoharak és a likőr palackok különösen dekorációs címkézésére.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 1,5 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Súly | 8 g |
| Szín | Többszínű |
| Gyártó | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.








