Avery Zweckform Zweckform matrica 'Farmállatok', papír, több színű
Tételszám : 100016940
Zweckform matrica 'Farmállatok', papír, több színű
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
965 Ft
10
936 Ft
3%
20
901 Ft
6%
50
890 Ft
7%
100
723 Ft
25%
200
701 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 965 Ft 965 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Akett 'Bauernhof' a „Kids” Z-Design célformatervezési sorozatából a palackokért, üvegért, papírért és sok más anyagért felelős. Megfelelő a bántalmazáshoz és a dekorációhoz. Csomagolóegység: 3 levél
| Alak - Alap | Lovak |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 1,5 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Súly | 8 g |
| Szín | Többszínű |
| Gyártó | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Akett 'Bauernhof' a „Kids” Z-Design célformatervezési sorozatából a palackokért, üvegért, papírért és sok más anyagért felelős. Megfelelő a bántalmazáshoz és a dekorációhoz. Csomagolóegység: 3 levél
| Alak - Alap | Lovak |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 1,5 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Súly | 8 g |
| Szín | Többszínű |
| Gyártó | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.








