Avery Zweckform Zweckform címkék 'Gyümölcsök', téglalap alakú, papír, több színű
Tételszám : 100031180
Zweckform címkék 'Gyümölcsök', téglalap alakú, papír, több színű
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
915 Ft
10
890 Ft
2%
20
861 Ft
5%
50
836 Ft
8%
100
689 Ft
24%
200
664 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
Leírható háztartási címkék „Red Fruits” a „Home” című cél formatervezési sorozatból. A piros gyümölcsök tökéletesek finom lekvárakhoz, lekvárokhoz és kompotokhoz. Ezek az önálló címkék kiválóan alkalmasak kis kincsek címkézésére. Csomagolóegység: 2 levél
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 1,5 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Súly | 8 g |
| Szín | Többszínű |
| Gyártó | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Leírható háztartási címkék „Red Fruits” a „Home” című cél formatervezési sorozatból. A piros gyümölcsök tökéletesek finom lekvárakhoz, lekvárokhoz és kompotokhoz. Ezek az önálló címkék kiválóan alkalmasak kis kincsek címkézésére. Csomagolóegység: 2 levél
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 1,5 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Súly | 8 g |
| Szín | Többszínű |
| Gyártó | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.








