1.000 ml üvegpalack 'Giara', nyílás: patentzár
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
901 Ft
20
869 Ft
3%
50
847 Ft
5%
100
822 Ft
8%
200
655 Ft
27%
300
641 Ft
28%
600
609 Ft
32%
900
587 Ft
34%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 901 Ft 901 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 'Giara', egy 1000 ml-es üvegpalack lengő tetejű szájjal, klasszikus formájú, kerek aljjal és lapos vállakkal. Felszerelhető swing tetejével, és alkalmas különféle italok felszolgálására és töltésére: a víztől a borig, a tejtől a gyümölcslevekig. Az üvegpalack mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, mikrohullámú és tradicionális sütőkhöz is alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 305 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 600 , 606 g |
| Térfogat | 1000 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 1025 ml |
| Átmérő - Külső | 85,7 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
1 vélemény
2026. február 26. 15:35
Alles top
Die Flasche bestellt und alle hier begeistert
A 'Giara', egy 1000 ml-es üvegpalack lengő tetejű szájjal, klasszikus formájú, kerek aljjal és lapos vállakkal. Felszerelhető swing tetejével, és alkalmas különféle italok felszolgálására és töltésére: a víztől a borig, a tejtől a gyümölcslevekig. Az üvegpalack mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, mikrohullámú és tradicionális sütőkhöz is alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 305 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 600 , 606 g |
| Térfogat | 1000 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 1025 ml |
| Átmérő - Külső | 85,7 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
1 vélemény
2026. február 26. 15:35
Alles top
Die Flasche bestellt und alle hier begeistert
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.
























