Üvegek es palackok 330 ml univerzális palack sárgarépa formában, üveg, nyílás: PP 28
Tételszám : 100021150
330 ml univerzális palack sárgarépa formában, üveg, nyílás: PP 28
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
386 Ft
24
378 Ft
2%
72
364 Ft
5%
120
360 Ft
6%
216
291 Ft
24%
360
280 Ft
27%
720
273 Ft
29%
1.436
233 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 386 Ft 386 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 330 ml tiszta univerzális palack ideális a gyümölcslé, likőr és szirup számára.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 201 , 216 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 181 , 210 g |
| Térfogat | 330 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 350 ml |
| Átmérő - Külső | 60,1 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 330 ml tiszta univerzális palack ideális a gyümölcslé, likőr és szirup számára.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 201 , 216 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 181 , 210 g |
| Térfogat | 330 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 350 ml |
| Átmérő - Külső | 60,1 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























