Üvegek es palackok 1.500 ml üvegpalack 'Weinschlegel', nyak: parafa
Tételszám : 100019900
1.500 ml üvegpalack 'Weinschlegel', nyak: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
2 776 Ft
10
2 695 Ft
2%
20
2 621 Ft
5%
50
2 564 Ft
7%
100
2 232 Ft
19%
200
2 154 Ft
22%
300
2 073 Ft
25%
600
2 009 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
Egy verzió XXL -ben: Az 1500 ml átlátszó üvegű borbélyeg bögréből nehéz 1272 g és majdnem 50 cm magas! Ezzel hatalmas benyomást hagy.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 480 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 1200 g |
| Térfogat | 1500 ml |
| Átmérő - Külső | 93 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Egy verzió XXL -ben: Az 1500 ml átlátszó üvegű borbélyeg bögréből nehéz 1272 g és majdnem 50 cm magas! Ezzel hatalmas benyomást hagy.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 480 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 1200 g |
| Térfogat | 1500 ml |
| Átmérő - Külső | 93 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























