Üvegek es palackok 100 ml PET-fűszertartó, műanyag, nyílás: 38/400

| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PET |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 100,5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 11 g |
| Térfogat | 100 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 115 ml |
| Átmérő - Külső | 45 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | 38/4 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | PET |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 100,5 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 11 g |
| Térfogat | 100 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 115 ml |
| Átmérő - Külső | 45 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | 38/4 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés

Fűszertartó – praktikus tárolás aromás összetevőknek
A kiváló minőségű PET-ből készült fűszertartó ötvözi a funkcionalitást a tiszta, egyszerű dizájnnal. Masszív kialakítása ideálissá teszi a mindennapi használatra, míg a praktikus 38/400-as szórónyílás egyszerű adagolást tesz lehetővé sók, fűszerek és egyéb finom összetevők számára. A kínálatunkból választható megfelelő fedőkkel a doboz biztonságosan lezárható, megbízhatóan védi a tartalmat a nedvességtől és külső hatásoktól. Tökéletes profi szakácsoknak és hobbi szakácsoknak, akik stílusosan és rendezetten szeretnék tárolni fűszereiket.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.
























