Üvegek es palackok 100 ml üvegpalack Apotheker Carré, négyzet alakú, nyílás: parafa
Tételszám : 100012050
(1)
100 ml üvegpalack Apotheker Carré, négyzet alakú, nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
997 Ft
20
968 Ft
2%
88
940 Ft
5%
132
915 Ft
8%
264
751 Ft
24%
1.100
723 Ft
27%
2.200
701 Ft
29%
4.320
602 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 997 Ft 997 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A négyzet alakú 100ml átlátszó üveg „Apo Carree” ideális és exkluzív hely a magas minőségű likőrök, olajok és esszenciák számára.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 109,1 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 48,2 mm |
| Súly | 190 , 193 g |
| Térfogat | 100 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 110 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 16 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
1 vélemény
2026. február 26. 12:20
Qualita
La qualità degli bottiglie è eccellente.
A négyzet alakú 100ml átlátszó üveg „Apo Carree” ideális és exkluzív hely a magas minőségű likőrök, olajok és esszenciák számára.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 109,1 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 48,2 mm |
| Súly | 190 , 193 g |
| Térfogat | 100 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 110 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 16 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
1 vélemény
2026. február 26. 12:20
Qualita
La qualità degli bottiglie è eccellente.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.
























