Üvegek es palackok 106 ml ékszertartó üveg 'Beauty', nyílás: Twist-Off (TO 48)
Tételszám : 100023170
106 ml ékszertartó üveg 'Beauty', nyílás: Twist-Off (TO 48)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
274 Ft
12
267 Ft
2%
28
263 Ft
4%
112
260 Ft
5%
252
206 Ft
24%
1.008
203 Ft
25%
2.268
192 Ft
29%
4.510
164 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 274 Ft 274 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az elegáns 106 ml -es Glass 'Beauty' elegáns designer egy elegáns kocsira emlékezteti a fogantyúkat, részletes dekorációval. Alkalmas forráshoz és pasztőrözéshez.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Lengyelország |
| Magasság | 90 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 110 g |
| Térfogat | 106 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 106 ml |
| Átmérő - Külső | 58,2 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az elegáns 106 ml -es Glass 'Beauty' elegáns designer egy elegáns kocsira emlékezteti a fogantyúkat, részletes dekorációval. Alkalmas forráshoz és pasztőrözéshez.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Lengyelország |
| Magasság | 90 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 110 g |
| Térfogat | 106 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 106 ml |
| Átmérő - Külső | 58,2 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























