Üvegek es palackok 106 ml négyzetes üveg 'Ikarus', nyílás: Deep-Twist-Off (DTO 58)
Tételszám : 100016730
106 ml négyzetes üveg 'Ikarus', nyílás: Deep-Twist-Off (DTO 58)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
538 Ft
24
523 Ft
2%
72
509 Ft
5%
120
495 Ft
7%
264
402 Ft
25%
624
388 Ft
27%
1.224
377 Ft
29%
2.432
320 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 538 Ft 538 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 106 ml-es 'Ikarus' négyzet alakú edényt összetéveszthetetlen lineáris és elegáns, Olaszországban gyártott kialakítás jellemzi. A téglalap alakú tervezőedény pasztőrözhető, és alkalmas élelmiszerek tartósítására és ínyenc termékek, például kenhető készítmények és kaviár tárolására. A négyzet alakú üveg mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, és alkalmas mikrohullámú és tradicionális sütőkhöz.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 65 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 61 mm |
| Súly | 160 , 167 g |
| Térfogat | 106 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 130 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | TO 58 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 106 ml-es 'Ikarus' négyzet alakú edényt összetéveszthetetlen lineáris és elegáns, Olaszországban gyártott kialakítás jellemzi. A téglalap alakú tervezőedény pasztőrözhető, és alkalmas élelmiszerek tartósítására és ínyenc termékek, például kenhető készítmények és kaviár tárolására. A négyzet alakú üveg mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, és alkalmas mikrohullámú és tradicionális sütőkhöz.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 65 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 61 mm |
| Súly | 160 , 167 g |
| Térfogat | 106 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 130 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | TO 58 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















