Üvegek es palackok 120 ml bukóüveg, nyílás: Twist-Off (TO 66)
Tételszám : 100023560
120 ml bukóüveg, nyílás: Twist-Off (TO 66)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
256 Ft
24
249 Ft
2%
72
235 Ft
8%
120
228 Ft
10%
216
217 Ft
15%
504
185 Ft
27%
2.016
167 Ft
34%
4.619
164 Ft
35%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 256 Ft 256 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 120 ml -es Delicatessen üvegünk ideális pestókhoz, mártásokhoz, szószokhoz és egyéb finomságokhoz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 55 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 95 , 97 g |
| Térfogat | 120 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 120 ml |
| Átmérő - Külső | 65 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 120 ml -es Delicatessen üvegünk ideális pestókhoz, mártásokhoz, szószokhoz és egyéb finomságokhoz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 55 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 95 , 97 g |
| Térfogat | 120 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 120 ml |
| Átmérő - Külső | 65 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















