Üvegek es palackok 150 ml parafadugós üveg, négyzet alakú, nyílás: parafa
Tételszám : 100033210
150 ml parafadugós üveg, négyzet alakú, nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
221 Ft
28
217 Ft
1%
56
210 Ft
4%
112
203 Ft
8%
252
171 Ft
22%
504
167 Ft
24%
1.036
164 Ft
25%
4.116
150 Ft
32%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 221 Ft 221 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A hagyomány megfelel a modernitásnak: A tér -befogadó négyzet alakú forma a 150 ml -es téglalap alakú parafa üvegből extra nagy parafával speciális tárolási lehetőséget kínál, és ideális kisebb töltési árukhoz, különösen a gyógynövényekhez és a talajhoz.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Lengyelország |
| Magasság | 89 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 57 mm |
| Súly | 163 g |
| Térfogat | 150 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 174 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 38–42×27 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A hagyomány megfelel a modernitásnak: A tér -befogadó négyzet alakú forma a 150 ml -es téglalap alakú parafa üvegből extra nagy parafával speciális tárolási lehetőséget kínál, és ideális kisebb töltési árukhoz, különösen a gyógynövényekhez és a talajhoz.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Lengyelország |
| Magasság | 89 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 57 mm |
| Súly | 163 g |
| Térfogat | 150 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 174 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 38–42×27 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















