Üvegek es palackok 156 ml négyzet alakú üveg 'Funny', nyílás: Deep-Twist-Off (DTO 58)
Tételszám : 100029340
156 ml négyzet alakú üveg 'Funny', nyílás: Deep-Twist-Off (DTO 58)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
427 Ft
24
413 Ft
3%
72
402 Ft
5%
120
395 Ft
7%
216
320 Ft
25%
504
310 Ft
27%
1.032
299 Ft
29%
2.052
263 Ft
38%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 427 Ft 427 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az olasz produkcióból származó téglalap alakú, 156 ml -es „Funny” Glass nagyon modern és stílusos, és különösen alkalmas forráshoz és pasztőrözéshez.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 71,4 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 60,3 mm |
| Súly | 150 , 154 g |
| Térfogat | 156 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 156 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | TO 58 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az olasz produkcióból származó téglalap alakú, 156 ml -es „Funny” Glass nagyon modern és stílusos, és különösen alkalmas forráshoz és pasztőrözéshez.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 71,4 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 60,3 mm |
| Súly | 150 , 154 g |
| Térfogat | 156 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 156 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | TO 58 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























