165 ml magas egyenes üveg, száj: Twist-Off (TO 66)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
235 Ft
72
224 Ft
4%
120
221 Ft
5%
264
217 Ft
7%
504
171 Ft
27%
1.008
167 Ft
28%
3.888
164 Ft
30%
7.748
139 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 235 Ft 235 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 165 ml-es pohár praktikus henger alakú, amely lehetővé teszi a tartalom könnyű eltávolítását néhány lépésben. A termék főzésre és pasztőrözésre alkalmas, és lecsavarható fedéllel zárható (TO 66). A pohár mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, mikrohullámú és tradicionális sütőhöz is alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 72,7 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 120 , 132 g |
| Térfogat | 165 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 165 ml |
| Átmérő - Külső | 61,6 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
1 vélemény
2026. március 3. 13:58
Izvrstan članak!
Sve je kako je opisano i savršeno za moj projekt!
A 165 ml-es pohár praktikus henger alakú, amely lehetővé teszi a tartalom könnyű eltávolítását néhány lépésben. A termék főzésre és pasztőrözésre alkalmas, és lecsavarható fedéllel zárható (TO 66). A pohár mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, mikrohullámú és tradicionális sütőhöz is alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 72,7 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 120 , 132 g |
| Térfogat | 165 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 165 ml |
| Átmérő - Külső | 61,6 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
1 vélemény
2026. március 3. 13:58
Izvrstan članak!
Sve je kako je opisano i savršeno za moj projekt!
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















