Rastal 200 ml hosszúitalos pohár 'Amsterdam', üveg
Tételszám : 100020100
200 ml hosszúitalos pohár 'Amsterdam', üveg
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
701 Ft
12
680 Ft
2%
24
659 Ft
5%
72
644 Ft
8%
120
523 Ft
25%
200
509 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 701 Ft 701 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 200 ml hosszú italú üveg amszterdam (RASTAL) tipikus, egyenes, keskeny alakú. Az egyszerű üveg sok más italhoz is alkalmas. Töltés /kalibrálás nélkül. Mosogatógép -biztonság (a gyártó paraméterei alatt).
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 134 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 200 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 287 ml |
| Átmérő - Külső | 62 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 200 ml hosszú italú üveg amszterdam (RASTAL) tipikus, egyenes, keskeny alakú. Az egyszerű üveg sok más italhoz is alkalmas. Töltés /kalibrálás nélkül. Mosogatógép -biztonság (a gyártó paraméterei alatt).
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 134 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 200 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 287 ml |
| Átmérő - Külső | 62 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.








