Üvegek es palackok 250 ml almaboros pohár
Tételszám : 100020270
250 ml almaboros pohár
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
926 Ft
15
897 Ft
3%
30
872 Ft
5%
60
854 Ft
7%
105
701 Ft
24%
200
676 Ft
26%
Semmi sincs kiválasztva
A bordázott 250 ml -es üveg alma bor (RASTAL) alkalmas az almabor klasszikus adagolására. A gyémánt mintázatban egy sima 5,0x4.0 cm -es területet szabadítottak fel a nyomtatási motívumok számára, az egyes kívánságok.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 126 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 235 g |
| Térfogat | 250 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 293 ml |
| Átmérő - Külső | 74 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A bordázott 250 ml -es üveg alma bor (RASTAL) alkalmas az almabor klasszikus adagolására. A gyémánt mintázatban egy sima 5,0x4.0 cm -es területet szabadítottak fel a nyomtatási motívumok számára, az egyes kívánságok.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 126 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 235 g |
| Térfogat | 250 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 293 ml |
| Átmérő - Külső | 74 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.





















