Üvegek es palackok 500 ml ivóüveg almaborhoz
Tételszám : 100020220
500 ml ivóüveg almaborhoz
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 584 Ft
10
1 538 Ft
2%
20
1 492 Ft
5%
50
1 463 Ft
7%
100
1 193 Ft
24%
200
1 154 Ft
27%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 584 Ft 1 584 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A szakadt 500 ml -es üveg alma bor (RASTAL) alkalmas az almabor klasszikus adagolására. A gyémánt mintázatban a nyomtatási motívumok sima területe, az egyes kívánságok megjelentek.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 155 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 415 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 565 ml |
| Átmérő - Külső | 92 mm |
| Szín | Átlátszó |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A szakadt 500 ml -es üveg alma bor (RASTAL) alkalmas az almabor klasszikus adagolására. A gyémánt mintázatban a nyomtatási motívumok sima területe, az egyes kívánságok megjelentek.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 155 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 415 g |
| Térfogat | 500 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 565 ml |
| Átmérő - Külső | 92 mm |
| Szín | Átlátszó |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.


