Üvegek es palackok 200 ml PET-palack 'Squeeze', ovális, műanyag
Tételszám : 100025260
200 ml PET-palack 'Squeeze', ovális, műanyag
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
271 Ft
20
263 Ft
2%
50
260 Ft
4%
100
253 Ft
6%
250
206 Ft
23%
500
192 Ft
29%
1.100
189 Ft
30%
2.200
160 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 271 Ft 271 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 200 ml -es kisállat -palack 'Squeeze' alkalmas méz, szószok és még sok más sajtó/donor palackként. A palack tartalma felhasználható az adagoláshoz, kifejezetten a hajtogató zsanérokkal.
| Alak - Alap | Ovális |
|---|---|
| Anyag | PET |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 130 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 40 mm |
| Súly | 17 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 211 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 200 ml -es kisállat -palack 'Squeeze' alkalmas méz, szószok és még sok más sajtó/donor palackként. A palack tartalma felhasználható az adagoláshoz, kifejezetten a hajtogató zsanérokkal.
| Alak - Alap | Ovális |
|---|---|
| Anyag | PET |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 130 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 40 mm |
| Súly | 17 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 211 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.
























