Üvegek es palackok 200 ml szószosüveg, üveg, nyílás: csavaros zárófedél (TO 43)
Tételszám : 100010440
200 ml szószosüveg, üveg, nyílás: csavaros zárófedél (TO 43)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
345 Ft
20
335 Ft
2%
80
324 Ft
6%
120
317 Ft
8%
520
260 Ft
24%
1.040
249 Ft
27%
2.080
242 Ft
29%
4.100
210 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
A 200 ml-es mártással készült palack ideális házi szószokhoz. De a széles szájú üvegpalack tej, gyümölcslevek és turmixok töltésére és felszolgálására is alkalmas. Egészséges, környezetbarát és stílusos választás. A termék mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, mikrohullámú és tradicionális sütőhöz is alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 170,8 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 202 , 210 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 230 ml |
| Átmérő - Külső | 53,4 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 200 ml-es mártással készült palack ideális házi szószokhoz. De a széles szájú üvegpalack tej, gyümölcslevek és turmixok töltésére és felszolgálására is alkalmas. Egészséges, környezetbarát és stílusos választás. A termék mosogatógépben mosható, hideg- és hőálló, mikrohullámú és tradicionális sütőhöz is alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 170,8 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 202 , 210 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 230 ml |
| Átmérő - Külső | 53,4 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























