Üvegek es palackok 200 ml üveges palack 'Csillag', nyílás: parafa
Tételszám : 100020390
200 ml üveges palack 'Csillag', nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 453 Ft
20
1 410 Ft
2%
50
1 364 Ft
6%
100
1 335 Ft
8%
200
1 089 Ft
25%
455
1 050 Ft
27%
910
1 018 Ft
29%
1.820
869 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 453 Ft 1 453 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Egy csinos, karácsonyi palack az elvarázsolt éjszakákhoz! A csemegeiddel tele, a 200 ml -es átlátszó üveg palackunk, a „Stern” egy különleges ajándék vagy ünnepi dekoráció.
| Alak - Alap | Csillag |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 135 , 153 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 50,3 mm |
| Súly | 420 , 434 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 218 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 16 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Egy csinos, karácsonyi palack az elvarázsolt éjszakákhoz! A csemegeiddel tele, a 200 ml -es átlátszó üveg palackunk, a „Stern” egy különleges ajándék vagy ünnepi dekoráció.
| Alak - Alap | Csillag |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 135 , 153 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 50,3 mm |
| Súly | 420 , 434 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 218 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 16 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.
























