Üvegek es palackok 200 ml üveges palack 'Háromlevelű lóhere', nyílás: parafa
Tételszám : 100013230
200 ml üveges palack 'Háromlevelű lóhere', nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 502 Ft
20
1 499 Ft
0%
50
1 421 Ft
5%
100
1 314 Ft
12%
345
1 264 Ft
15%
690
1 214 Ft
19%
1.380
968 Ft
35%
2.760
965 Ft
35%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 502 Ft 1 502 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Sok szerencsét kívánunk Önnek a 200 ml -es „Kleeblatt” üvegünkhöz! A motívum palack különösen hasznos az ajándékokhoz és az újévi üdvözlethez.
| Alak - Alap | Lóhere |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 141 , 180 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 35 mm |
| Súly | 340 , 349 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 17–21×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Sok szerencsét kívánunk Önnek a 200 ml -es „Kleeblatt” üvegünkhöz! A motívum palack különösen hasznos az ajándékokhoz és az újévi üdvözlethez.
| Alak - Alap | Lóhere |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 141 , 180 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 35 mm |
| Súly | 340 , 349 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 17–21×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.
























