Üvegek es palackok 200 ml üvegpalack 'Dama Triangolore', háromszög alakú, nyílás: parafa
Tételszám : 100019730
200 ml üvegpalack 'Dama Triangolore', háromszög alakú, nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
926 Ft
20
901 Ft
2%
50
876 Ft
5%
100
858 Ft
7%
200
700 Ft
24%
405
671 Ft
27%
910
657 Ft
29%
1.820
560 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
A 200 ml -es átlátszó üveg „Triangolore” stílusosan bemutatja likőreit és nagy minőségű olajjait. A háromszög alakú alaprajznak és vékony alakjának köszönhetően ez is népszerű.
| Alak - Alap | Háromszögletű |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 320 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 62 mm |
| Súly | 350 , 357 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 215 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 18 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 200 ml -es átlátszó üveg „Triangolore” stílusosan bemutatja likőreit és nagy minőségű olajjait. A háromszög alakú alaprajznak és vékony alakjának köszönhetően ez is népszerű.
| Alak - Alap | Háromszögletű |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 320 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 62 mm |
| Súly | 350 , 357 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 215 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 18 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.
























