Üvegek es palackok 200 ml üvegpalack 'Hullócsillag', nyílás: parafa
Tételszám : 100016350
200 ml üvegpalack 'Hullócsillag', nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 577 Ft
10
1 531 Ft
2%
50
1 481 Ft
6%
100
1 453 Ft
7%
200
1 186 Ft
24%
500
1 143 Ft
27%
1.000
1 100 Ft
30%
1.683
943 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 577 Ft 1 577 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Ezzel a gyönyörű 200 ml -es „lövöldözős csillaggal” előfordulhat, hogy kíván egy kívánságot!
| Alak - Alap | Hullócsillag |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 216 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 62,8 mm |
| Súly | 400 , 411 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 210 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 16 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Ezzel a gyönyörű 200 ml -es „lövöldözős csillaggal” előfordulhat, hogy kíván egy kívánságot!
| Alak - Alap | Hullócsillag |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 216 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 62,8 mm |
| Súly | 400 , 411 g |
| Térfogat | 200 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 210 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 16 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.
























