Üvegek es palackok 212 ml ékszertartó üveg 'Beauty', nyílás: csavaros (TO 58)
Tételszám : 100007260
212 ml ékszertartó üveg 'Beauty', nyílás: csavaros (TO 58)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
310 Ft
30
299 Ft
3%
60
288 Ft
7%
105
285 Ft
8%
210
231 Ft
25%
405
224 Ft
27%
855
214 Ft
30%
2.565
185 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 310 Ft 310 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az elegáns 212 ml -es Glass 'Beauty' designer „szépség” felhasználható. Az üveg ideális a méz, a mustár, a lekvárok stb. Dekoratív tárolásához
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Lengyelország |
| Magasság | 116 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 190 g |
| Térfogat | 212 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 212 ml |
| Átmérő - Külső | 71 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az elegáns 212 ml -es Glass 'Beauty' designer „szépség” felhasználható. Az üveg ideális a méz, a mustár, a lekvárok stb. Dekoratív tárolásához
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Lengyelország |
| Magasság | 116 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Súly | 190 g |
| Térfogat | 212 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 212 ml |
| Átmérő - Külső | 71 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























