Üvegek es palackok 212 ml négyzet alakú üveg 'Kimba', nyílás: extra mély csavarzár (EDTO 70)
Tételszám : 100023340
212 ml négyzet alakú üveg 'Kimba', nyílás: extra mély csavarzár (EDTO 70)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
527 Ft
30
516 Ft
2%
60
498 Ft
5%
105
488 Ft
7%
210
399 Ft
24%
510
385 Ft
26%
1.155
370 Ft
29%
2.288
317 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 527 Ft 527 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
212ml Designer Glass 'Kimba' A téglalap alakú 212ml -es tervező üveg 'kimba' nagy minőségű üveg az olasz termelésből.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 76 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 73 mm |
| Súly | 201 , 250 g |
| Térfogat | 212 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 212 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | EDTO 70 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
212ml Designer Glass 'Kimba' A téglalap alakú 212ml -es tervező üveg 'kimba' nagy minőségű üveg az olasz termelésből.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 76 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 73 mm |
| Súly | 201 , 250 g |
| Térfogat | 212 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 212 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | EDTO 70 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























