Üvegek es palackok 212 ml négyzet alakú üveg 'Milánó', nyílás: Twist-Off (TO 58)
Tételszám : 100025590
212 ml négyzet alakú üveg 'Milánó', nyílás: Twist-Off (TO 58)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
427 Ft
21
413 Ft
3%
63
402 Ft
5%
105
395 Ft
7%
210
320 Ft
25%
504
310 Ft
27%
1.008
299 Ft
29%
3.332
263 Ft
38%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 427 Ft 427 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
212ml téglalap alakú tervező üveg 'Milan'. Nagy minőségű olasz termelés nagy minőségű, nagy minőségű tartalomra.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 76,2 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 67 mm |
| Súly | 160 , 167 g |
| Térfogat | 212 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 212 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | TO 58 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
212ml téglalap alakú tervező üveg 'Milan'. Nagy minőségű olasz termelés nagy minőségű, nagy minőségű tartalomra.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 76,2 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 67 mm |
| Súly | 160 , 167 g |
| Térfogat | 212 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 212 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | TO 58 |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























