Üvegek es palackok 235 ml leeséses üveg, nyílás: Twist-Off (TO 82)
Tételszám : 100005770
235 ml leeséses üveg, nyílás: Twist-Off (TO 82)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
260 Ft
30
249 Ft
4%
60
242 Ft
6%
105
239 Ft
8%
255
192 Ft
26%
510
185 Ft
28%
1.000
174 Ft
33%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 260 Ft 260 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Ideális kolbászhoz, szószokhoz, lekvárokhoz, pestókhoz, lekvárokhoz és még sok máshoz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 64,9 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 152 , 155 g |
| Térfogat | 235 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 235 ml |
| Átmérő - Külső | 77,3 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Ideális kolbászhoz, szószokhoz, lekvárokhoz, pestókhoz, lekvárokhoz és még sok máshoz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 64,9 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 152 , 155 g |
| Térfogat | 235 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 235 ml |
| Átmérő - Külső | 77,3 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















