Üvegek es palackok 250 ml ecet-/olajüveg 'Quadra', üveg, négyzet alakú, antikzöld, nyílás: DOP
Tételszám : 100034910
250 ml ecet-/olajüveg 'Quadra', üveg, négyzet alakú, antikzöld, nyílás: DOP
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
535 Ft
20
524 Ft
2%
88
506 Ft
5%
132
492 Ft
8%
264
402 Ft
24%
484
391 Ft
26%
1.452
377 Ft
29%
2.880
320 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 535 Ft 535 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Minőségi üveg „Olaszországban készült“! Négyzet alakú, 250 ml-es antikzöld ecet-/olajpalackunk, a „Quadra“ DOP, tiszta formájával és magas felismerhetőségével győz meg klasszikus megjelenése révén, amely azonnal világossá teszi, hogy egy prémium olajjal vagy ecettel van dolgunk.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Zöld üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 191 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 48 mm |
| Súly | 250 g |
| Térfogat | 250 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 265 ml |
| Szín | Zöld |
| Száj mérete | DOP |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Minőségi üveg „Olaszországban készült“! Négyzet alakú, 250 ml-es antikzöld ecet-/olajpalackunk, a „Quadra“ DOP, tiszta formájával és magas felismerhetőségével győz meg klasszikus megjelenése révén, amely azonnal világossá teszi, hogy egy prémium olajjal vagy ecettel van dolgunk.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Zöld üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 191 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 48 mm |
| Súly | 250 g |
| Térfogat | 250 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 265 ml |
| Szín | Zöld |
| Száj mérete | DOP |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























