Üvegek es palackok 250 ml leesőüveg, nyílás: Twist-Off (TO 82)
Tételszám : 100008990
250 ml leesőüveg, nyílás: Twist-Off (TO 82)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
258 Ft
30
247 Ft
4%
60
244 Ft
5%
105
240 Ft
6%
255
189 Ft
26%
510
185 Ft
28%
1.005
178 Ft
31%
2.873
153 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 258 Ft 258 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 250 ml -es kerek üveg dzsemekhez, pestókhoz, krémekhez, terjedésekhez, kolbászhoz alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 68,5 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 145 , 148 g |
| Térfogat | 250 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 250 ml |
| Átmérő - Külső | 77,3 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 250 ml -es kerek üveg dzsemekhez, pestókhoz, krémekhez, terjedésekhez, kolbászhoz alkalmas.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 68,5 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 145 , 148 g |
| Térfogat | 250 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 250 ml |
| Átmérő - Külső | 77,3 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























