Üvegek es palackok 250 ml szószosüveg, üveg, nyílás: csavaros zárófedél (TO 38)
Tételszám : 100018630
250 ml szószosüveg, üveg, nyílás: csavaros zárófedél (TO 38)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
367 Ft
28
360 Ft
1%
56
345 Ft
5%
112
338 Ft
7%
224
274 Ft
25%
756
267 Ft
27%
1.680
260 Ft
29%
3.330
221 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
A 250 ml delicatessen palackot egy nagy nyílás jellemzi. Ez az elegáns palack többek között a szószok, ketchup, gyümölcslevek, szirup számára megfelelő.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 170,8 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 182 , 187 g |
| Térfogat | 250 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 278 ml |
| Átmérő - Külső | 56,7 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 250 ml delicatessen palackot egy nagy nyílás jellemzi. Ez az elegáns palack többek között a szószok, ketchup, gyümölcslevek, szirup számára megfelelő.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 170,8 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 182 , 187 g |
| Térfogat | 250 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 278 ml |
| Átmérő - Külső | 56,7 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























