Üvegek es palackok 250 ml üvegpalack Susann, nyílás: Twist-Off (TO 48)
Tételszám : 100013980
250 ml üvegpalack Susann, nyílás: Twist-Off (TO 48)
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
367 Ft
28
360 Ft
1%
56
345 Ft
5%
112
338 Ft
7%
224
274 Ft
25%
504
267 Ft
27%
1.008
260 Ft
29%
1.855
221 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 367 Ft 367 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A 250 ml -es univerzális „susann” palackot egy nagy pofa átmérője jellemzi. Ezért a palack különösen hasznos a turmixok, szószok, tejtermékek és vastag gyümölcslevek esetében.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 150 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 152 , 154 g |
| Térfogat | 250 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 275 ml |
| Átmérő - Külső | 58,8 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 250 ml -es univerzális „susann” palackot egy nagy pofa átmérője jellemzi. Ezért a palack különösen hasznos a turmixok, szószok, tejtermékek és vastag gyümölcslevek esetében.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Németország |
| Magasság | 150 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 152 , 154 g |
| Térfogat | 250 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 275 ml |
| Átmérő - Külső | 58,8 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.























