Üvegek es palackok 30 ml tintatartó, téglalap alakú, nyílás: csavarzáras
Tételszám : 100015960
30 ml tintatartó, téglalap alakú, nyílás: csavarzáras
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
313 Ft
20
306 Ft
2%
50
292 Ft
6%
100
288 Ft
7%
200
231 Ft
26%
750
228 Ft
27%
1.500
217 Ft
30%
3.025
189 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
A 30 ml -es ékszerüveg 'tinta hordó' alakban és természetben különbözik, de a többi miniatűr szemüvegetől nem a funkcionalitás szempontjából.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 51,5 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 35,5 mm |
| Súly | 82 g |
| Térfogat | 30 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 40 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A 30 ml -es ékszerüveg 'tinta hordó' alakban és természetben különbözik, de a többi miniatűr szemüvegetől nem a funkcionalitás szempontjából.
| Alak - Alap | Négyszögletű |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 51,5 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 35,5 mm |
| Súly | 82 g |
| Térfogat | 30 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 40 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















