Üvegek es palackok 350 ml üvegpalack Apotheker Carré, négyzet alakú, nyílás: parafa
Tételszám : 100021790
(1)
350 ml üvegpalack Apotheker Carré, négyzet alakú, nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 178 Ft
30
1 143 Ft
2%
60
1 107 Ft
6%
105
1 079 Ft
8%
210
883 Ft
25%
450
854 Ft
27%
1.110
819 Ft
30%
2.210
708 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 178 Ft 1 178 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A Square 350ml átlátszó üveg, az 'Apo Carree' ideális és exkluzív hely a nagy minőségű likőrök, olajok és esszenciák számára.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 143,4 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 70,18 mm |
| Súly | 400 g |
| Térfogat | 350 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 365 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
1 vélemény
2026. február 26. 12:20
Qualita
La qualità degli bottiglie è eccellente.
A Square 350ml átlátszó üveg, az 'Apo Carree' ideális és exkluzív hely a nagy minőségű likőrök, olajok és esszenciák számára.
| Alak - Alap | Négyzet alakú |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 143,4 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Szélesség | 70,18 mm |
| Súly | 400 g |
| Térfogat | 350 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 365 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | ⌀ 19–23×33 mm |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
1 vélemény
2026. február 26. 12:20
Qualita
La qualità degli bottiglie è eccellente.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.
























