Üvegek es palackok 375 ml üvegpalack 'Weinschlegel', antikzöld, nyílás: parafa
Tételszám : 100036910
375 ml üvegpalack 'Weinschlegel', antikzöld, nyílás: parafa
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
509 Ft
24
495 Ft
2%
72
477 Ft
6%
120
470 Ft
7%
360
385 Ft
24%
696
370 Ft
27%
1.032
356 Ft
30%
2.052
306 Ft
39%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 509 Ft 509 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Az elegáns formatervezés teszi a 375 ml -es Renana -palackot, amely tökéletes palackborokhoz, likőrökhöz és más stílusú italokhoz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 305 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 400 g |
| Térfogat | 375 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 390 ml |
| Átmérő - Külső | 61 mm |
| Szín | Zöld |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Az elegáns formatervezés teszi a 375 ml -es Renana -palackot, amely tökéletes palackborokhoz, likőrökhöz és más stílusú italokhoz.
| Alak - Alap | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 305 mm |
| Nyomtatható | Igen |
| Súly | 400 g |
| Térfogat | 375 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 390 ml |
| Átmérő - Külső | 61 mm |
| Szín | Zöld |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.






















