Üvegek es palackok 40 ml üveges üveg „Csillag”, nyílás: patentzár
Tételszám : 100016520
40 ml üveges üveg „Csillag”, nyílás: patentzár
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
961 Ft
20
943 Ft
1%
100
911 Ft
5%
200
894 Ft
6%
504
773 Ft
19%
1.008
769 Ft
19%
2.016
765 Ft
20%
4.032
762 Ft
20%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 961 Ft 961 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
Egy csinos, karácsonyi palack az elvarázsolt éjszakákhoz! A kezelésekkel teli 40 ml -es miniatűr palackunk, a „Stern” egy különleges ajándék vagy ünnepi dekoráció.
| Alak - Alap | Csillag |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 112 , 115 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 28,4 mm |
| Súly | 120 , 124 g |
| Térfogat | 40 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 44 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | Csatos zárak (mini) |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
Egy csinos, karácsonyi palack az elvarázsolt éjszakákhoz! A kezelésekkel teli 40 ml -es miniatűr palackunk, a „Stern” egy különleges ajándék vagy ünnepi dekoráció.
| Alak - Alap | Csillag |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | EU |
| Magasság | 112 , 115 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 28,4 mm |
| Súly | 120 , 124 g |
| Térfogat | 40 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 44 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | Csatos zárak (mini) |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: Ha a fedelek konfigurálhatók, azokat külön kell kiválasztani. Kérjük, győződjön meg arról, hogy azok bekerültek a kosárba.

























