Üvegek es palackok 40 ml üveges üveg „Szív”, nyílás: kampós zár
Tételszám : 100018070
40 ml üveges üveg „Szív”, nyílás: kampós zár
Sikeresen hozzáadva a jegyzettömbhöz
Az Ön konfigurációja

Mennyiség Ár darabonként Megtakarítás*
1
1 132 Ft
20
1 095 Ft
3%
50
1 066 Ft
5%
100
1 041 Ft
8%
200
848 Ft
25%
972
822 Ft
27%
1.944
790 Ft
30%
3.888
677 Ft
40%
Semmi sincs kiválasztva
Egységár: 1 132 Ft 1 132 Ft
Megtakarítás*: %
Azonnal elérhető. Szállításra kész: 1-2 napon belül
A mi 40 ml-es 'Szív' füleszáras üvegünk – egy különleges köszönetnyilvánítás. Ideális ajándék esküvőkre, születésnapokra vagy karácsonyra.
Megjegyzés: Jogszabályi okokból nem használható szeszes italok kereskedelmi töltésére.
Megjegyzés: Jogszabályi okokból nem használható szeszes italok kereskedelmi töltésére.
| Alak - Alap | Szív |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 108,3 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 33,8 mm |
| Súly | 24 , 100 g |
| Térfogat | 40 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 45 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | Csatos zárak (mini) |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
A mi 40 ml-es 'Szív' füleszáras üvegünk – egy különleges köszönetnyilvánítás. Ideális ajándék esküvőkre, születésnapokra vagy karácsonyra.
Megjegyzés: Jogszabályi okokból nem használható szeszes italok kereskedelmi töltésére.
Megjegyzés: Jogszabályi okokból nem használható szeszes italok kereskedelmi töltésére.
| Alak - Alap | Szív |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Gyártási ország | Olaszország |
| Magasság | 108,3 mm |
| Nyomtatható | Nem |
| Szélesség | 33,8 mm |
| Súly | 24 , 100 g |
| Térfogat | 40 ml |
| Térfogat - A peremig töltve | 45 ml |
| Szín | Átlátszó |
| Száj mérete | Csatos zárak (mini) |
| Gyártó | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Bejelentkezés
Nem található vélemény. Ossza meg meglátásait másokkal.
*A kedvezmény az egységárhoz viszonyított megtakarítást jelenti.
Fontos: A kupakokat külön kell megrendelni. Kérjük, ellenőrizze, hogy hozzáadta-e őket a kosarához.
























